Грошова допомога від ООН

гаряча лінія з питань що стосуються первісної фінансової допомоги від кеш центру і з питань виїзду мобільної групи до людей з обмеженими можливостями -

0 800 108 23

ПИТАННЯ:
Кому покладена допомога?
ВІДПОВІДЬ:
Якщо ви втекли з України 24 лютого 2022 року або пізніше і зараз проживаєте в Молдові, ви та ваша родина можете отримати грошову допомогу. Ви можете бути громадянином України або президентом України, які мають інше громадянство.
ПИТАННЯ:
Який розмір допомоги?
ВІДПОВІДЬ:
Кожен член сім'ї біженців має право на виплату в розмірі 2,200 леїв на місяць. Сума, зарахована на карту, буде розрахована виходячи з кількості членів сім'ї. УВКБ ООН буде інформувати в разі будь-якого перегляду грошової програми за допомогою кампаній з інформування громадськості.
ПИТАННЯ:
Як зареєструватися?
ВІДПОВІДЬ:
Перший крок-звернутися до реєстраційного центру та подати заявку на реєстрацію. Далі, вам потрібно буде вказати свої особисті дані і номер телефону. Після цього представник УВКБ ООН або один з його партнерів зв'яжеться з вами по телефону або за допомогою SMS, щоб повідомити подробиці запису на прийом.
Для людей з обмеженими можливостями та / або важкими захворюваннями, які не можуть підійти в кеш-центр, телефонуйте: 0 800 10 823.
ПИТАННЯ:
Чи потрібна верифікація?
ВІДПОВІДЬ:
Щоб мати право на отримання фінансової підтримки, УВКБ ООН і його партнери проводять особисті перевірки (верифікацію), на підтвердження того, що бенефіціари знаходяться в Молдові. Особи, які не пройшли перевірку (верифікацію), будуть позбавлені можливості надалі отримувати фінансову допомогу.
ПИТАННЯ:
Як часто необхідно проходити верифікацію?
ВІДПОВІДЬ:
Верифікація-один з важливих етапів для продовження отримання біженцями грошової допомоги (для тих, хто перебуває на території Молдови). Верифікація проходить за інструкцією згідно зі статутом організації видає грошову допомогу. На сьогоднішній день незалежно від того, яка виплата надходить, верифікація проводиться в cash-center після отримання СМС (в якому вказана дата і час, коли вам в обов'язковому порядку треба підійти в cash-center). Якщо номер телефону Молдавський і не змінювався з першого дня реєстрації, або ж номер був змінений, і ви оголосили про це в офісі (і він внесений в базу) ви отримуєте СМС. У тому випадку якщо у вас номер українського оператора, або ви залишали Молдову, то СМС з технічних причин можливо буде не доставлена. Тому на території Молдови рекомендуємо придбати і користуватися місцевим мобільним оператором. Так, в першу чергу, для вас дуже важливо, щоб все СМС доходили до вас (для продовження отримання грошової допомоги). Розсилка СМС на верифікацію має свій програмний алгоритм, тому ви спокійно очікуєте СМС в незалежності від того, коли вона буде (раз на місяць або ж раз в три місяці), ви отримаєте цю грошову допомогу. Дуже важливо: якщо ви пропустите верифікацію, призначену вам через СМС, тоді фінансова допомога буде припинена до з'ясування причин вашої відсутності. Додаткова інформація про надходження грошових коштів тільки через гарячу лінію 0-800-10-823.

Посилання на офіційний сайт:

Офіс ООН
м. Бєльці, вул. Міхай Витязул 47.
Гаряча лінія: 0 800 108 23