Цей проєкт для українців (які виїхали з України після 24.02.2022 року) і для громадян Молдови (які мають певний ступінь уразливості: багатодітні сім'ї, матері одиначки, люди з обмеженими можливостями, сироти).
 • 1
  Курс графічного дизайну (з нуля)
  Через цей курс графічного дизайну учасники набудуть усіх необхідних навичок, щоб стати графічними дизайнерами-початківцями. Курс розділений на дві частини: Adobe Photoshop та Adobe Illustrator, які є основними інструментами, що використовуються в галузі графічного дизайну.
  На курсі ви навчитеся генерувати ідеї логотипу та його схеми на папері, створювати чорно-білий та кольоровий логотип в Adobe Illustrator, елементи брендування для логотипу, створювати постери для друку та банери для Facebook, Instagram, ретушування портрета в різних стилях.
 • 2
  Курс Графічний дизайн Профі
  Курс "Професійний графічний дизайн" призначений для тих, хто володіє основами графічного дизайну і бажає отримати глибші знання в цій галузі. ТІЛЬКИ для тих, хто закінчив курс графічного дизайну (з нуля)
 • 3
  Курс "Основи веб-дизайну з використанням конструктора сайтів - WIX"
  Wix - одна з найпопулярніших платформ для
  створення сайтів в даний час!
  За допомогою цієї платформи учасники можуть створювати красиві, зручні у використанні та функціональні сайти. Курс призначений для широкої аудиторії користувачів.
  Це може бути чудовою можливістю для тих, хто хоче створити власний сайт або онлайн-магазин
  на платформі Wix.
 • 4
  Курс із забезпечення якості (Quality Assurance, QA)
  Забезпечення якості в IT-індустрії є важливою практикою для надання надійного і функціонального програмного забезпечення. Зусилля з QA включають в себе ретельне тестування програмного забезпечення з метою виявлення помилок і проблем, забезпечуючи тим самим безпроблемний досвід для користувачів. Через забезпечення якості IT-організації можуть скоротити витрати на усунення проблем і побудувати довіру клієнтів до своїх продуктів і послуг, сприяючи довгостроковому успіху.
 • 5
  Курс з UI/UX web дизайну (онлайн/офлайн)
  Тільки для тих, хто пройшов Курс "Основи веб-дизайну з використанням конструктора сайтів - WIX"
Мовні курси:
Румунська мова для початківців
Румунська мова рівень, А2 (для тих, хто пройшов курс для початківців або мають базові знання)
Англійська мова для початківців
Англійська мова для просунутих

Обрати можна лише один мовний курс
і один професійний курс!